Kennis-maken of inschrijven

Nieuwtjes, blogs en bijzondere berichtjes uit de school

Schoolbreed wordt jaarlijks aandacht besteed aan kunst, cultuur en techniek in themaweken en projecten.

Te weten:

  • De Kinderboekenweek
  • De Wereld Wonder Week: een week rond een sociaal, technisch en wereldoriënterend gericht thema die wordt afgesloten met een inloopavond.
  • Het DraMuDa project: dagproject met Drama, Muziek of Dans

Naast de jaarlijkse schoolreis heeft elke groep tenminste nog drie keer per jaar een educatief uitje en iedere groep staat elk jaar op het Daalpodium. Hier laten de kinderen een zelfbedachte voorstelling zien aan een echt publiek.

 

kunst 

 
 

"Ontzettend leuk om te horen hoe kinderen al weken aan het oefenen zijn tot het optreden daar is! En dan is het eindelijk zover, het enthousiasme straalt ervan af, blije kinderen en leuke originele optredens. Kinderen laten hun talenten zien, van leuke toneelstukjes, tot voetbaltrucjes tot leuke dansjes! Ontzettend leuk om naar te kijken."

Willemijn, moeder van Nora uit groep 7
 

 

 

Ook gymmen wij twee keer per week.

gym

Lees meer in onze Schoolgids ODS Daalhuizen.pdf

 

Schoolwebsite door SchouderCom
Cookies voorkeuren